П І Д В И Щ Е Н Н Я

90

годин структурованої
практики

1

місяць навчання

3-4

учнів у групі

30

відпрацьованих моделей
кожним учнем

2

викладача на кожному занятти

10:30 - 17:00

тривалість занять. заняття проходять через день
ми з кращими
наша команда зібрала технології найкращих академій! Пройшовши навчання у нас, Вам не доведеться перенавчатися.
без води
теорія дається у процесі практики. Це дозволяє швидко та глибоко засвоювати технології та нові знання.
робота в кайф
курс спрямований на те, щоб позбавити майстра стресу, який викликаний в результаті несистемної хаотичної роботи з клієнтом.
комфортно
незалежно від вашого досвіду вам буде комфортно з нами працювати. Процес навчання підлаштовується виключно під Ваші потреби!
сертифікат
Кожен учень після проходження курсів отримує сертифікат. А також має можливість скласти іспити та отримати додатковий K.M.S сертифікат.
Школа барберів K.M.S регулярно проводить курс "ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ". Курс розроблений для майстрів з різним рівнем базових знань. Підходить як для барберів, так і для майстрів універсалів.
◯ МЕХАНІКА:
✄ тренуємо основні техніки чоловічої стрижки:
- фейд
- тушевка
- робота в пальцях із тім'яною зоною
- чоловічі подовжені стрижки (на моделях учня)
- робота з бородою та вусами

✄ відкриваємо здатність правильно підбирати стрижку для клієнта з урахуванням його побажань та індивідуальних антропологічних особливостей.

◯ МИ НАВЧИМО
✄ як себе позиціонувати та як збирати найкращих клієнтів;
✄ як планувати стрижку та як отримувати запланований результат;
✄ у групі 3-4 учні працюють під контролем 2-х викладачів. Це дозволить спокійно та розслаблено стригти, отримуючи задоволення від процесу. Навчання барберів відбувається у приємній творчій атмосфері.

Кожен учень відшліфує свої знання на 30 моделях під час практичного відпрацювання (моделей надаємо ми).

Така кількість практики та наша система навчання гарантовано дасть Вам впевненість у роботі та прогнозовані результати Ваших стрижок.

Після закінчення "підвищення кваліфікації" в школі барберів K.M.S Ви отримаєте сертифікат та професійний фотокейс виконаних вами робіт, за бажанням Ви зможете придбати посібнік з теоретичним матеріалом та порадами від викладачів  школи у вигляді книги, або отримати посібник безкошктовно в онлайн форматі.  А також можливість щомісяця відвідувати безкоштовні онлайн та офлайн майстер-класи для наших випускників.

Кожен учень на прикінці навчання матиме змогу здати практичні екзамени
на будь-яку з 7 основних тем (фракцій) вивчених під час навчання. Якщо учень успішно здав екзамен, то він отримує K.M.S значок відповідної теми. Здавши екзамени на всі 7 основних тем, учень отримує додатковий шкіряний сертифікат, на який кріпляться всі 7 K.M.S значків.
Практичні екзамени учень здає на своїх моделях, самостійно.

arrow
для уточнення вартості навчання, залиште заявку
arrow