Команда
Катерина 
викладач та інтернет-маркетолог школи барберів K.M.S

"Я вірю в KMS та у всі наші плани!"

Катя відповідає за організованість та синхронність роботи команди. За просування школи та за зв'язок команди з нашими учнями. У процесі навчання розповість усе до найдрібніших деталей.

Учні кажуть: "Катюшка - добра і душевна, не тільки супермайстер перукарського мистецтва ... але і фотохудожник! Дуже витриманий чоловічок .... терпляче, з гарною усмішкою, багато разів повторюючи ... вчить нас робити людей красивими."
Макс
викладач-наставник та голос школи K.M.S

"Я по-справжньому люблю стригти волосся! K.M.S як окремий Всесвіт чоловічих зачисок, тому я тут"

 займається перукарською справою 5 років. Закінчів Технологічний колледж № 32 за професією стиліст перукар. Пройшов навчання у школі барберів K.M.S де тепер є викладачем-наставником.макс добре вміє передавати знання. А також знає як правильно акцентувати увагу учня на важливих деталях.

Макс голос нашої команди -любить музику та займаєтся вокалом.
Тетяна 
Таня - це душа школи K.M.S ! 

Попри те, що вона є одним з найкращих чоловічих перукарив в місті, Таня - дуже дбайливо та віддано
 ставиться до учнів! З першого заняття вона стане вашим другом та залишиться ним навіть пісня навчання. Працює барбером 5 років, навчалась в академії перукарів ERTEQOOB та школі барберів K.M.S

Таня любить караоке, шашлик та запальні танці у колі близьких друзів.
Дмитро
керівник та викладач школи K.M.S

"Я тут для того, щоб упорядкувати справу, якою займаюся все життя і яку дуже люблю. Я тут, щоб працювати для тих, хто вже в нашій команді і щоб досягти тих, хто ще не в ній, але на нас дуже чекає"

Дмитро займається перукарською справою з 15 років, за 12 років практики вивчив технології найкращих світових шкіл та академій перукарського мистецтва. Найбільше пишається своєю командою. Детальна біографія Дмитра у розділі АБСОЛЮТ.

Учні кажуть: "Діма, заслужений лідер команди! Поєднує в собі професіоналізм, креативне мислення, витримку, терпіння, ерудицію, зовнішню та внутрішню красу, харизматичність!"
Ангеліна
Дисципліна та відповідальність школи K.M.S
" K.M.S це бомба і я частина K.M.S "

Займається барберською діяльністю 4 роки. Пройшла з відзнакою навчання у школі K.M.S, де тепер є викладачем. Ангеліна викладач дуже енергійний, її енергії вистачає на всіх, але при цьому вона завжди залишається уважною та завжди тримає обстановку під контролем.

Ангеліна займається танцями та веде блогерську діяльність.

Учні кажуть: "добра, смілива, добре пояснює матеріал, у процесі навчання завжди підкаже. Якщо потрібно, допоможе виправити помилку, якщо не потрібно, то змусить виправляти самостійно:) велике спасибі за твою працю!"